BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 4344659
nr 434 4659
Bordslampfot
Brond, signerad 1920-tal, höjd: 24
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 oktober 2006
kl 16:03:01
1.000 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr